Ogłoszenia o pracy lub współpracy

Ogłoszenia o pracy lub współpracy przesłane do Oddziału Krakowskiego PTP

26/08/2014

Na zlecenie Instytutu badań Edukacyjnych firma GFK Polonia będzie  realizowac ogólnopolski projekt dotyczący rozwoju językowego dzieci. Standaryzacja kwestionariuszy KIRMiK i IRMiK dla Instytutu Badań Edukacyjnych.

Celem głównym projektu jest wzmocnienie systemu edukacji w zakresie badań edukacyjnych oraz zwiększenie wykorzystywania wyników badań naukowych w polityce i praktyce edukacyjnej oraz w zarządzaniu oświatą.

W ramach tego projektu Zespół ds. Specyficznych Zaburzeń Uczenia się (ZSZU) realizuje projekt badawczy Specyficzne zaburzenie językowe (SLI) – diagnoza i interwencja.

Celem projektu jest m.in. stworzenie narzędzia do badań przesiewowych dzieci z grupy ryzyka zaburzeń mowy.

Projekt dotyczy zrealizowania badań normalizacyjnych przygotowanych kwestionariuszy:

Słowa i Gesty oraz Słowa i Zdania — Inwentarz Rozwoju Mowy i Komunikacji (IRMIK) oraz kwestionariusza Krótki Inwentarz Rozwoju Mowy i Komunikacji (KIRMIK).

W związku z tym poszukujemy osóbd do pracy w charakterze ankietera,

Ankieterzy- „psycholodzy” muszą:

• posiadać wykształcenie wyższe psychologiczne (nie muszą czynnie wykonywać wyuczonego zawodu PSYCHOLOGA) lub być studentami ostatnich lat (IV- V) studiów na kierunku psychologii.

•• posługiwać się językiem polskim jako językiem ojczystym.

Ankieterzy- „psycholodzy” będą odpowiedzialni za realizację 20 min. lub 5 min. wywiadów z rodzicami małych dzieci (w wieku do 3 lat) w domu respondenta.

Wszyscy zaangażowani do badania ankieterzy-„psycholodzy” będą musieli przejść szkolenie, które odbędzie się w Warszawie w  dn 10 lub 11 września 2014 r.

Osoby zainteresowane bardzo prosze o kontakt pod nr tel 600 297 768

13/05/2014

Konkursy na stanowiska w Instytucie Psychologii SWPS w Poznaniu

Na Wydziale Zamiejscowym SWPS w Poznaniu, w Instytucie Psychologii ogłoszono 6 konkursów na stanowisko adiunkta oraz 1 konkurs na stanowisko profesora nadzwyczajnego.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszonych konkursów znajdują się pod adresem: http://www.swps.pl/poznan/wydzial-zamiejscowy-w-poznaniu/oferty-pracy-poznan.

06.05.2014 r.

Psycholog kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego

Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ poszukuje psychologa klinicznego do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego. Poradnia mieści się w budynku 7B na terenie Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego, ul. Babińskiego 29. Mile widziany certyfikat psychoterapeuty. Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub na kontrakt w wymiarze 1/2 etatu.

Dokumenty aplikacyjne składające się z CV, listu motywacyjnego oraz dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe prosimy składać drogą elektroniczną, osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Dział Kadr Szpital Specjalistyczny im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ,
ul. dr. J. Babińskiego 29, 30-393 Kraków.

Dział Kadr Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego tel. 12-65-24-361